Deze zomervakantie organiseert Stichting Sport-Z twee sportieve activiteiten voor kinderen en jongeren met een verstandelijke beperking. Dinsdag 12 juli (10.00-12.00 uur) kunnen zij meedoen aan het beach avontuur op sportcomplex Vaart waarbij ook beachvolleybal op het programma staat. Dinsdag 12 augustus (10.00-12.00 uur) beleven de deelnemers een zomers avontuur in sportcomplex De Meent, met sporten als boogschieten en golf. Aanmelden is gratis en kan via www.sport-z.org/ontour.
Iedereen vindt het fijn om in de lange zomervakantie een uitstapje te maken, maar als je een beperking hebt is het vaak lastiger dit te organiseren. Sport-Z vindt dat sporten en bewegen toegankelijk moet zijn voor íedereen, ook als je een verstandelijke beperking hebt. Daarom introduceert zij deze zomervakantie Sport-Z on Tour, leuke sportdagen waar een plezierige succeservaring voorop staat voor iedereen van 6 tot 27 jaar.
Aanmelden kan via www.sport-z.org/ontour. Wie eerst meer informatie wil kan contact opnemen met Thomas Botman via t.botman@sport-z.org of 06-25326288