47-jarige man uit Alkmaar opgepakt na steekincident aan de Melis Stokelaan

door Redactie · 10 juli 2025

De politie heeft woensdag 9 juli een verdachte aangehouden na een steekincident aan de Melis Stokelaan in Alkmaar. Het gaat om 47-jarige man uit de gemeente Alkmaar. Hij zit nog vast en zijn rol wordt verder onderzocht. De politie komt graag in contact met getuigen.

Rond 18.55 uur kreeg de politie melding van een steekincident aan de Melis Stokelaan. Ter plaatse troffen zij een man aan. De man is voor medische behandeling naar het ziekenhuis gebracht. De verdachte kon vrijwel direct worden aangehouden op de Melis Stokelaan.

Getuigenoproep

De politie wil weten wat er is gebeurd. Heb jij camerabeelden of kan je ons meer vertellen? Deel het met ons. Doe dit via 0900-8844. Wil je niet dat jouw gegevens bij ons bekend zijn? Deel het dan via meldmisdaadanoniem.nl of 0800-7000. Heb je camerabeelden tussen 18.30 en 19.00 uur? Upload ze dan en noem zaaknummer 2025156894.

Archief

error: Content is protected !!