Canta op zijn kant na ongeval in Alkmaar, twee gewonden naar ziekenhuis

door Redactie · 27 juli 2025

Vanmiddag heeft er omstreeks 14.50 uur een ongeval plaatsgevonden op de Olivijnstraat in Alkmaar. Een Canta kwam door nog onbekende oorzaak op zijn kant terecht. Omdat één van de passagiers niet zelfstandig uit het voertuig kon komen moest de brandweer opgeroepen worden, deze heeft het vrouwelijke slachtoffer uit de Canta gehaald. De man en de vrouw zijn beide na controle overgebracht naar het ziekenhuis in Alkmaar.

De Canta kwam vanaf de Diamantweg en wilde afslaan naar de Olivijnstraat toen deze door nog onbekende oorzaak op zijn kant terecht kwam. Enkele lesmotoren welke toevallig langs reden zijn meteen gestopt toen ze het ongeval zagen gebeuren en hebben eerste hulp verleend aan de slachtoffers.

De weg was vanwege het incident enige tijd volledig afgesloten voor het verkeer. een bergingsbedrijf gaat het voertuig afslepen.

Foto’s: Interactix Media / Maarten Mensing

Archief

error: Content is protected !!