Alkmaars schrijftalent toont hun WOORDKRACHT

door Redactie · 25 juni 2025

Zaterdag 5 juli presenteert ‘Woordkracht’, een uur vol verse poëzie en ‘spoken word’ van Alkmaars schrijftalent. Kom naar de bibliotheek Alkmaar Centrum om de kracht van het spelen met woorden te ervaren!

Deelnemers laten zien waar ze aan gewerkt hebben en de ‘Mic’ is open voor iedereen van 14 tot en met 27 jaar. Of je nu poëzie, spoken word, een kort verhaal, comedy, rap of een songtekst wil brengen?

Het podium en de aandacht is voor een paar minuten helemaal van jou! Niemand minder dan Anneleen komt de optredens afwisselen met haar dromerige Nederlandstalige Indie-pop en doorvoelde verhalen.

Meet-Up
Woordkracht rondt met deze presentatie een inspirerend traject van creatieve workshops af. De initiatiefnemers, stadsdichter Lonneke van Heugten en dichter Danique van den Broek, nodigen uit om te ontmoeten in een gezellige Meet-Up voorafgaand aan de presentatie.

Meld je wel even aan
Het publiek is welkom om zich te laten verrassen door het verse taaltalent. De presentatie van Woordkracht is van 17.00 tot 18.00 uur. De Woordkracht Meet-Up is van 15:00 tot 17:00 uur.

Het event is vrij toegankelijk. Geef je wel even op via: lonneke.vh@gmail.com. Meer informatie vind je op de website van Lonneke van Heugten.

Foto: Anneleen (© Geschoten door Dy)

Archief

error: Content is protected !!