Na 47 jaar vol toewijding en passie kondigt Mary Borsato aan dat haar geliefde bruidswinkel, De Witte Markies, per 1 januari 2026 haar deuren zal sluiten. De reden voor deze beslissing is persoonlijk maar begrijpelijk: Mary heeft inmiddels de respectabele leeftijd van 80 jaar bereikt en vindt het tijd om van haar welverdiende pensioen te gaan genieten.
“Met pijn in mijn hart neem ik afscheid van de winkel en van het werk dat ik met zoveel liefde heb gedaan,” aldus Mary Borsato. “Het is een voorrecht geweest om in al die jaren zoveel bruiden te mogen helpen aan de perfecte japon voor hun trouwdag. Maar het is nu tijd om meer momenten door te brengen met mijn kleinkinderen en achterkleinkinderen en te genieten van de rust.”
De Witte Markies blijft tot het einde van dit jaar geopend. De verkoop van bruidsjaponnen gaat door op afspraak tot en met 31 december 2025.
Alle bruiden kunnen rekenen op dezelfde zorg en toewijding zoals men al 47 jaar gewend is van Mary. De Witte Markies bedankt alle klanten, leveranciers en medewerkers voor het jarenlange vertrouwen en de mooie herinneringen.
