Ten Westen, de culturele en culinaire hotspot in de voormalige gasfabriek van Alkmaar, komt deze maand met een gevarieerd zomerprogramma. Van een Indisch feest tot een eerbetoon aan Radiohead: in juli is er elk weekend iets bijzonders te beleven aan de Helderseweg.
Dansen, dineren en genieten
Zaterdag 5 juli trapt Ten Westen af met Pesta Bersamaju – een bruisend Indisch feest vol muziek, dans en goed eten. Tickets kosten €15. Een dag later, op zondag 6 juli, treedt singer-songwriter Ranya op tijdens een gratis lunchconcert op het terras. Verwacht indie pop met poëtische teksten, perfect voor een ontspannen zondagmiddag.
Mosselen & muziek
Op donderdag 10 juli staat er een sfeervolle Mosselavond op het programma. Voor €27,50 krijg je Zeeuwse mosselen (of sliptong), friet, salade en livemuziek van het duo Reverie. Reserveren is wel vereist.
Radiohead in de polder
Zondag 13 juli sluit Anyone Can Play Radiohead het weekend af met een gratis toegankelijk concert, waarin het volledige album In Rainbows wordt gespeeld – inclusief andere klassiekers van de iconische band. Een aanrader voor liefhebbers van alternatieve rock.
Praktische info
- Locatie: Ten Westen, Helderseweg 28, Alkmaar
- Zaterdag 5 juli: Pesta Bersamaju (20:30 – 01:30, €15)
- Zondag 6 juli: Lunchconcert Ranya (vanaf 13:00, gratis)
- Donderdag 10 juli: Mosselavond + Duo Reverie (vanaf 18:00, €27,50, reserveren vereist)
- Zondag 13 juli: Anyone Can Play Radiohead (vanaf 16:00, gratis)
- Meer info of reserveren: www.tenwesten.nl