Moeders zwemmen gratis op Vaderdag bij zwembad De Beeck

door Redactie · 5 juni 2025

Bergen (NH) – Zondag 15 juni is het Vaderdag. Dé dag waarop vaders traditiegetrouw worden verwend met ontbijtjes, knutselwerkjes en quality time. Terwijl vaders deze dag kunnen genieten van echte ‘mannendingen’ biedt sportcentrum De Beeck een spetterend alternatief voor moeders en kinderen: gratis zwemmen!

Zwembad De Beeck nodigt alle moeders uit voor een gezellig en sportief uitje met de kinderen. Op Vaderdag mogen moeders gratis naar binnen. En zit jij bij De Beeck op zwemles of sta je op de wachtlijst? Dan mag je gratis met je moeder mee naar binnen!

Zwembad De Beeck is op zondag 15 juni geopend van 09.00 tot 15.00 uur. Kom samen spetteren, lachen en genieten tijdens een actief Vaderdag-uitje voor moeders en kids!

Archief

error: Content is protected !!