DE WOUDE – Zaterdag 19 en zondag 20 juli exposeren Anneke Harmsen en Marike Vierstra in het kerkje op De Woude. Zij zullen dit weekend een selectie van recent werk tonen.
Sinds hun academietijd werken de twee bij tijd en wijle samen aan kunstprojecten. Hoe grondig hun werk ook van elkaar verschilt, de insteek is dat zij van verhalen houden. Figuratief, absurd en lichtvoetig.
Verhalend keramiek
Anneke Harmsen is beeldend kunstenaar en werkt met keramiek. Haar beelden zijn verhalend zonder al te letterlijk te zijn en niet zelden met een knipoog. In haar kenmerkende lichte stijl, snijdt zij een serieus onderwerp aan om juist het zware hanteerbaar te maken.
Stripverhaal en kleine acrylschilderijen
Marike Vierstra is romanschrijver en tekenaar. Ze werkt aan een stripverhaal over het leven van een verstandelijk beperkte man. Deze man is als personage tijdens de expositie te zien op een meterslange strip.
Het is een try out, er moet nog een metertje of vier bij getekend worden, maar van de eerste vijf meter kun je alvast genieten. Verder zijn er van Vierstra’s hand kleine acrylschilderijen te zien.
De expositie is beide dagen geopend van 12.00 tot 17.00 uur. Anneke en Marike zullen daarbij aanwezig zijn.
Foto’s: aangeleverd