Dieuwertje Blok begraven in Koedijk: ‘Het was warm met veel bloemen en kleur’

Dieuwertje Blok begraven in Koedijk: 'Het was warm met veel bloemen en kleur'

KOEDIJK – Afgelopen maandag 10 maart is Dieuwertje Blok kleurrijk begraven op natuurbegraafplaats Geestmerloo in Koedijk. Het was een kleurrijk afscheid met veel bloemen.

Ongeveer dertig familieleden en een paar vrienden waren aanwezig, vertelt haar partner Peter de Bie aan persbureau ANP. “Dieuwertje wilde een feestje en ze kreeg een feestje,” zei hij na de uitvaart. Blok werd begraven in een intieme bijeenkomst met familie en enkele vrienden.

Eerder, op zaterdag, vond voor Dieuwertje Blok een herdenking plaats in Naarden, waar zo’n 350 mensen samenkwamen om afscheid te nemen van de presentatrice. Dieuwertje Blok overleed vorige week zondag op 67-jarige leeftijd. Ze overleed aan kanker. In het verleden was Dieuwertje blok bekend als omroepster van de NPO en de laatste jaren vooral als presentatrice van het Sinterklaasjournaal. Haar overlijden zorgde voor veel reacties in Nederland. 

Archief

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
X (Twitter)
Instagram
error: Content is protected !!