De provincie Noord-Holland komt 27% ruimte tekort als we in de toekomst alles willen realiseren op het gebied van wonen, natuur, energie, werk en recreatie.
Daarom nodigt de provincie inwoners en belanghebbenden uit om mee te praten over hoe die ruimte het beste gebruikt kan worden.
Vier belangrijke thema’s
Op maandag 12 mei organiseert de provincie een bijeenkomst in Alkmaar, waar inwoners kunnen meedenken over vier belangrijke thema’s:
– Omgaan met water
– Evenwicht tussen landbouw en natuur
– Duurzame economie en energie
– Leefbare regio’s, steden en dorpen
Uitkomsten worden meegenomen
De uitkomsten van deze gesprekken worden meegenomen bij het opstellen van de nieuwe Omgevingsvisie van Noord-Holland: het plan dat richting geeft aan hoe de provincie zich de komende jaren ruimtelijk ontwikkelt.
Online reageren kan ook
De bijeenkomst op maandag 12 mei is van 15.00 tot 17.00 uur in Wijkcentrum Mare Nostrum, Arubastraat 2, 1825 PV Alkmaar. Aanmelden kan via de website van Jouw Noord-Holland.
Wie niet aanwezig kan zijn op 12 mei, kan nu al online reageren op de thema’s.
Meer informatie vind je op de website van de provincie Noord-Holland.