Het is flink uit de hand gelopen bij de Spar aan de Dijk in Alkmaar centrum afgelopen zondagavond. In Spar aan de Dijk ontstond een hevige vechtpartij waarbij één persoon zwaar is mishandeld. Het slachtoffer was er zo slecht aan toe en moest met spoed per ambulance overgebracht worden naar het ziekenhuis. Wat de aanleiding van de vechtpartij is geweest, is nog niet duidelijk.
Op het moment van het incident waren er meerdere klanten en medewerkers in de winkel aanwezig, wat voor veel schrik en onrust zorgde. De politie kwam snel te plaatse, en is direct een onderzoek gestart. Agenten hebben verklaringen opgenomen van aanwezigen.
Ook zijn er camerabeelden beschikbaar in de winkel. Deze beelden worden door de politie veiliggesteld en bekeken om een goed beeld te krijgen van wat er precies is gebeurd. Of er al verdachten zijn aangehouden, is op dit moment nog niet bekend.
