In Heiloo zijn ze weer actief, de zogenaamde klusjesmannen. Deze mannen bieden hun diensten aan, zoals het schoonmaken van paden of het legen van dakgoten, maar willen daarna vaak een exorbitante rekening van duizenden euro’s innen.
Het is dus belangrijk om op je hoede te zijn en in te grijpen als je ze ziet. Ook in Haarlem was er een oplichtingszaak aan de gang. De politie heeft afgelopen vrijdag een derde verdachte aangehouden.
Dat gebeurde na een achtervolging van Haarlem naar Velserbroek, waar eerder al twee mannen werden gepakt. De derde verdachte werd later die dag in Nieuwegein opgepakt. Deze klusjesmannen zouden zich intimiderend hebben gedragen tegenover twee oudere inwoners van Haarlem.
Buren schakelden de politie in, wat mogelijk een oplichting van duizenden euro’s heeft voorkomen. De verdachten, van 53, 41 en 38 jaar oud, hebben geen vaste woon- of verblijfplaats.
De politie is nog op zoek naar een vierde verdachte en het onderzoek is nog in volle gang..
Bron:Mediapartner Beatfm.nl
