Burgemeester Castricum opent 1 mei de Kaasmarkt

Door de Redactie · 1 mei 2026

Ben Tap opent vandaag (1 mei) de Alkmaarse kaasmarkt. Dhr Tap is sinds 28 maart 2024 de burgemeester van gemeente Castricum. Ben Tap was voor hij burgemeester werd al iets meer dan vier jaar directeur bij het Regionaal Platform Onderwijs & Arbeidsmarkt Noord-Holland Noord (RPAnhn). Voor die tijd was hij bijna zes jaar wethouder en locoburgemeester in de gemeente Hoorn.

Citaat eerder interview: Waarom ik nu ‘ja’ heb gezegd om burgemeester van Castricum te worden? Als burgemeester kun je het verschil maken, een luisterend oor zijn voor inwoners, ondernemers en bezoekers. Ik ben voorzitter van de gemeenteraad en het college, maar ook boegbeeld en burgervader. Een burgemeester heeft veel verschillende rollen, waarin ik kan wisselen per situatie.

Dat kunnen hele kleine persoonlijk zaken zijn, maar ook incidenten of calamiteiten met een grote impact. In alle gevallen kan ik van betekenis zijn. Juist de diversiteit en de afwisseling maken dit ambt voor mij zo interessant.” De bel zal worden geluid om 10.00 uur en de kaasmarkt duurt tot 13.00 uur.

Archief

Archief

error: Jammer joh!