CASTRICUM – Duik in de betoverende wereld van het Noordhollands Duinreservaat (NHD). De duinen zuiveren ons drinkwater en beschermen ons tegen de zee. Je vindt er een rijke natuur, waar je elk seizoen van kunt genieten.
In de vaste tentoonstelling in de Hoep ontmoet je bijzondere planten en dieren en ontdek je hoe ze met elkaar verbonden zijn. Wanneer je deze samenhang in de natuur eenmaal doorhebt, ga je echt anders kijken naar de landschappen van het NHD!
Ontdek het werkgebied van PWN
Loop in de Hoep van de binnenduinrand naar de zeereep en door de andere drie landschappen in het Noordhollands Duinreservaat. Hier ontdek je hoe ons drinkwater en de natuur één geheel vormen.
Horen, zien en voelen
Ook ontdek je wat sterke natuur en betrouwbaar drinkwater met elkaar te maken hebben. En hoe zelfs jij kunt bijdragen aan een goede balans tussen natuur, mens en water. In bezoekerscentrum De Hoep in Castricum kun je horen, zien en voelen.
Activiteiten en excursies
De Hoep is dé plek om je bezoek aan het Noordhollands Duinreservaat te beginnen. Als één van de grootste natuurgebieden van Nederland biedt dit duingebied volop dingen te doen.
Zondag 5 april en maandag 6 april is er van 10.00 tot 16.00 uur een Paasspeurtocht in de Hoeptuin. Bij de balie krijg je advies over de mooiste wandelroutes van PWN en nog veel meer. Kijk voor meer activiteiten en excursies op de website van PWN.
