Egmonds duo ontwikkelt ‘Egmond-kaartspel’ Een deel van de opbrengst gaat naar de KNRM

Door de Redactie · 20 maart 2026

De Egmondse onderneemsters Cindy en Lizzy hebben zich gebogen over een leuke manier om Egmond – letterlijk – nog wat meer op de kaart te zetten: een kaartspel met centraal daarin afbeeldingen van objecten, gebouwen, gebeurtenissen in en rond Egmond.

Lizzy: ‘Cindy en ik zijn de afgelopen maanden druk bezig geweest met een heel leuk project: ons eigen kaartspel met afbeeldingen over Egmond. Vanuit onze liefde voor het dorp en ons werk in de toeristische sector is het idee ontstaan en hebben wij SKOFTIG opgericht, wat staat voor ‘buitengewoon’. En dat is precies wat we met dit spel willen bereiken: een buitengewoon aandenken aan Egmond bieden.’

Egmond op de kaart
‘We hebben veel tijd gestoken in het verzamelen van de foto’s en het ontwerp van het spel en zo hebben wij Egmond op een speelse manier op de kaart weten te zetten, vol herkenbare plekken en Egmondse dingen. En het mooie is: het spel is nu echt af en gedrukt. Het ligt inmiddels zelfs al bij de eerste verkooppunten. We zijn er supertrots op.’

Natuurlijk willen ze heel graag het spel nu graag onder de aandacht brengen. ‘Als je het leuk vindt kun je natuurlijk een spel bestellen, of het delen met anderen die Egmond in het hart hebben zitten, net als wij. Daarnaast is het ook een origineel, betaalbaar en compact cadeautje. Net even iets anders (en goedkoper) dan een bos bloemen of een fles wijn. Met de aankoop van dit spel steun je bovendien de KNRM. Een deel van de opbrengst wordt namelijk gedoneerd aan deze redders op zee die 365 dagen per jaar, 24 uur per dag klaarstaan om mensen en dieren in nood te redden’, aldus Lizzy.

Dus zin om Egmond op tafel te leggen? Het spel kost €6,99 en bestellen kan direct via Lizzy en Cindy (gratis bezorgd binnen de Egmonden) of bij één van de verkooppunten in Egmond aan Zee: boekhandel Dekker en Dekker, Hotel Zuiderduin, Hotel Golfzang, fietsverhuur Bike Mike en campingboerderij De Tuintjes.

Foto (aangeleverd): Cindy (links) en Lizzy die samen het Egmond kaartspel hebben ontwikkeld.

Bron: Flessenpostuitegmond.nl

Archief

error: Jammer joh!