Geef je spullen een tweede leven bij het Repair Café & Boekenmarkt in Heiloo

Door de Redactie · 21 januari 2026

HEILOO – Een broodrooster die ermee ophoudt, een fiets waarvan het wiel aanloopt of een trui met mottengaatjes… Weggooien? Dat is helemaal niet nodig!
Op zaterdag 31 januari ben je van harte welkom bij het Repair Café in het Trefpunt aan het Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo.

Tussen 10.00 en 12.30 uur staan enthousiaste vrijwilligers klaar om je gratis te helpen bij het repareren van allerlei kapotte spullen. Denk aan kleine elektrische apparaten zoals broodroosters en föhns, maar ook aan kleding, fietsen, speelgoed en sieraden. Ook voor kleine naaiklusjes kun je terecht en is er deze ochtend weer een poppendokter aanwezig. Voor problemen met je smarthpone of pc kan je ook terecht.
Half- en volautomatische koffiemachines kunnen helaas niet worden gerepareerd.

Repareren is niet alleen duurzaam, maar ook gezellig: je kijkt mee, leert misschien iets nieuws en ontmoet andere dorpsgenoten. De toegang is gratis; een vrijwillige bijdrage wordt gewaardeerd.

Extra leuk: tijdens het Repair Café is ook de Boekenmarkt geopend, van 10.00 tot 13.00 uur. Een mooie kans om te snuffelen tussen boeken terwijl je wacht op je reparatie.

Locatie: Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo
Datum: zaterdag 31 januari
Tijd: Repair Café 10.00 – 12.30 uur | Boekenmarkt 10.00 – 13.00 uur

Voor meer informatie kun je contact opnemen met het Trefpunt via 072 – 533 12 97.

Archief

error: Jammer joh!