Gemeente Dijk en Waard ondertekent Actieplan Zorg en Veiligheid 2026-2027

Door de Redactie · 21 mei 2026

Op 21 juni 2026 ondertekende de gemeente Dijk en Waard samen met verschillende partners het Actieplan Zorg en Veiligheid 2026-2027. Dit is een belangrijk moment, want hiermee gaat de uitvoering van start.

De partijen die betrokken zijn bij dit actieplan zijn onder andere de gemeente Dijk en Waard, Parlan, Woonwaard, Politie Nederland, GGD Hollands Noorden, GGZ Noord-Holland-Noord, en nog een aantal andere zorg- en welzijnsorganisaties.

In Dijk en Waard staan ze, net als in veel andere gemeenten, voor complexe uitdagingen op het gebied van zorg en veiligheid. Dat gaat bijvoorbeeld over onbegrepen gedrag en overlast. Met dit actieplan worden duidelijke afspraken gemaakt over hoe ze samen gaan werken in deze situaties.

Marleen Wijnker, directeur van Mens en Samenleving bij de gemeente, benadrukt dat deze samenwerking belangrijk is voor veilige en leefbare wijken. Burgemeester Maarten Poorter voegt daaraan toe dat samenwerken met zo’n diverse groep echt het verschil kan maken voor inwoners in kwetsbare situaties

Archief

Archief

error: Jammer joh!