Feestweek 5-jarig jubileum Eendracht in IJkgebouw in Alkmaar

Door de Redactie · 23 april 2026

Vijf jaar geleden kreeg ’t IJkgebouw een nieuw hoofdstuk met de komst van De Eendracht. Sindsdien is het karakteristieke pand uitgegroeid tot een warme en toegankelijke ontmoetingsplek in de stad, waar vroeg op de dag wordt gestart met koffie en later ruimte is voor lunch, borrel, diner en bijzondere evenementen. Met de sfeervolle kas, het levendige terras en de vertrouwde gastvrijheid voelt ’t IJkgebouw voor veel Alkmaarders en bezoekers als de woonkamer van de stad.

Het jubileum wordt gevierd met feestelijkheden tot en met 8 mei. Op het programma staan onder meer een springkussenfestival tijdens Koningsdag, een culinaire avond in samenwerking met Marco Helsloot van Restaurant Merlet in Schoorl, een feestelijke borrel met live muziek van Stef Horn en een jazz jubileumeditie met Jos van Beest en gitarist Wolf Martini. Ook een buitenbios bij de kas, een speciale pubquiz en de kindervoorstelling De Beestenboel maken deel uit van het programma.

Een feestelijke ode aan vijf jaar gastvrijheid, groei en verbinding in Alkmaar, op een plek waar historie en levendigheid nog altijd prachtig samenkomen.

Archief

Archief

error: Jammer joh!