Papaver4kids opent seizoen in het Badhuis

Door de Redactie · 19 oktober 2025

Zondag 19 oktober zet Papaver4kids de toon met een nieuwe familietheaterformule: grote, geheimzinnige boeken op het toneel en het publiek kiest welk boek open gaat. Er staat nog geen verhaal in. Dat verzinnen de spelers samen met de kinderen in de zaal. Spannend, lief of hilarisch: het kan alle kanten op.

Impro met muziek, zang en dans
De spelers van Papaver4kids zijn geroutineerd in spelen mét kinderen. Ideeën uit de zaal krijgen meteen een plek in de scène. Een professionele muzikant kleurt alles live in, waardoor zingen en dansen vanzelf ontstaan. Geen voorstelling is hetzelfde en niets wordt herhaald.

Van kinderboekenweek naar avonturen op het podium
Dit seizoen draait om avontuurlijke verhalen, geïnspireerd door het thema van de kinderboekenweek. Het resultaat is een uur lang fantasie op volle toeren — met een goede afloop waar iedereen aan meegebouwd heeft.

Badhuis blijft knus en dichtbij
Het Badhuis is al jaren de huisspeelplek van Papaver4kids: klein, intiem en ideaal voor kinderen die graag meedenken. Ouders zitten er bovenop, kinderen durven sneller mee te doen. Precies zoals het bedoeld is.

Praktisch

  • Wanneer: zondag 19 oktober 2025 (eerste van het seizoen; daarna elke derde zondag van de maand)
  • Tijd & duur: start in de middag, speelduur circa 60 minuten
  • Locatie: Badhuis, Kwerenpad 11, Alkmaar
  • Leeftijd: 3 t/m 9 jaar
  • Prijs: €7,50
  • Reserveren: via www.impropapaver.nl
  • Tip: aan de deur kan ook, maar vol = vol

Archief

error: Jammer joh!