Van 3 t/m 6 april staat De Foresters volledig in het teken van ons jubileum. Een weekend waarin herinneringen samenkomen en nieuwe momenten worden gemaakt.
Een prachtig jubileum reünietoernooi, waar oude bekenden elkaar weer ontmoeten op én langs het veld. Voor de jeugd zijn er volop activiteiten en een eigen toernooi – want de toekomst van onze club vieren we natuurlijk net zo hard mee. Ook het Walking Football toernooi mag niet ontbreken: een mooie kans om te laten zien dat voetbal verbindt, op elke leeftijd.
En alsof dat nog niet genoeg is, sluiten we af met een feestavond die je absoluut niet wilt missen. Tijdens de receptie heffen we samen het glas en ontmoeten jong en oud elkaar – precies zoals De Foresters bedoeld is. Dit wordt een weekend vol sport, plezier en verbondenheid.
