Afgelopen woensdag heeft er een kop-staartbotsing plaatsgevonden bij de afslag De Omval op de N242 in Alkmaar. Vier auto’s raakte betrokken bij het ongeval, wat resulteerde in aanzienlijke materiële schade.
Twee van de voertuigen waren zo zwaar beschadigd dat ze door een bergingsbedrijf moesten worden afgevoerd. Gelukkig hoefde niemand naar het ziekenhuis. Ambulancepersoneel heeft de betrokkenen ter plaatse nagekeken.
De politie en ambulancediensten kwamen snel ter plaatse om hulp te bieden en de situatie te regelen. De afhandeling van het ongeval vond plaats op het terrein van Ranzijn. Op dit moment is het nog onduidelijk hoe de aanrijding precies heeft kunnen gebeuren. Vooralsnog blijven de omstandigheden van het ongeval een raadsel.
